Cestovatelské tipy

Wellness hotel Augustiniánský dům: Perfektní místo pro relaxaci

Jak jinak načerpat novou energii a alespoň na chvíli nechat každodenní stres za hlavou, než návštěvou vyhlášeného wellness hotelu? Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na víkendovou relaxaci ve dvou, vezměte svého partnera z ruchu velkoměsta do malebného koloritu lázeňského města Luhačovice. Atmosféra zdejšího hotelu jménem Augustiniánský dům vás okamžitě pohltí. Čtyřhvězdičkový wellness hotel je jako stvořený pro odpočinek a romantiku!

Při pohledu na Augustiniánský dům by mu jen málokdo hádal stáří přes sto let. Současná podoba hotelu vypadá skvěle a za luxusní zázemí si vysloužil zmíněné čtyři hvězdičky a přívlastek Superior. Hotelový personál je vysoce profesionální a k hostům se chová velmi příjemně, což umocňuje celkový zážitek z pobytu.

Hlavním důvodem, proč se v Luhačoviccích ubytovat právě v Augustiniánském domě, je wellness & spa centrum, které odborníci označují jako jedno z nejútulnějších a nejintimnějších v celé České republice. Ve wellness si užijete koupele ve vyhřívaném bazénu s protiproudem a ve vířivce, saunování, procedury v parních lázních a v neposlední řadě také příjemné masáže a různé rituály pro zamilované páry.

Až se wellness zóny nabažíte, můžete se vydat do nově vybudované Zahrady 6 smyslů – venkovní areál koncipovaný tak, aby návštěvníci zapojili do procházky všechny své smysly. V praxi to znamená hru na různorodé hudební nástroje v altánku, aromaterapii mezi dřevěnými lucernami, chůze na boso po speciální stezce, zážitek v Labyrintu a ochutnávka dobrot z hotelové zahrádky.

Augustiniánský dům má vlastní hotelovou restauraci Symfonie, kde dostanete na výběr z místních i zahraničních pokrmů. Zasportovat si lze v přilehlém sportovním areálu a o kulturu není nouzi napříč celými Luhačovicemi.

Další informace o wellness hotelu najdete na www.augustian.cz.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.