Cestovatelské tipy

Stavba hotelu je událost

Stavba hotelu je bezpochyby obrovská událost, obzvláště jde-li o nějaký luxusní hotel. Poslední dobou můžeme neustále v médiích pozorovat informace o tom, že se někde staví hotel a jaký bude.

Samozřejmě, že to jsou hotely, do kterých se běžný smrtelník nemůže nijak dostat, protože i pozdrav by ho stál víc, než kolik si za celý rok vydělá. U těchto hotelů je to zkrátka problém, že nejsou pro širší veřejnost, jen pro ty bohaté. Ale samozřejmě, pro majitele hotelu je to jen a jen dobře, protože bohatí obvykle nenadělají takové špíny. A právě proto, aby hotel prosperoval, se hodí dát tam něco výjimečného, kvůli čemuž o tom budou psát média a ze stavby hotelu se stane světoznámá událost, o které bude mít každý. Je to opravdu úžasné, co média s lidmi dělají, nemyslíte si to? Já myslím, že je to opravdu úžasné a v mnoha ohledech inspirující, jak vlastně lehce získat média na svoji stranu a jak lehce udělat ZADARMO a podotýkám to slovo zadarmo reklamní kampaň na hotel, když konkurence platí miliony korun.

To je opravdu úžasné a velice inspirativní, že to někde dokáže. A myslím si, že skutečně stačí přijít jen s něčím novým a hned jsou toho plná média, jinými slovy, hotel máte ihned zaplněný. A to je perfektní, když se ze stavby hotelu stane událost. Přesněji, je to perfektní pro majitele hotelu, pro nás to zas tak perfektní není, protože my se tam stejně nedostaneme, což je samozřejmě obrovská škoda, ale s tím už asi nic nenaděláme.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.