Dovolená v ČR

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý …

…alespoň to tvrdili v jedné slavné divadelní hře. Pokud máte tu smůlu, že bydlíte někde jinde, udělejte si do tohoto krásného města, alespoň výlet nebo si sem zajeďte na dovolenou. Někoho sem přivede služební cesta. V tom případě se Vám bude hodit ubytování České Budějovice. Společnost ZARON Vám nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v útulných pokojích a dokonale vybavených apartmánech.

 

Apartmány

V nabídce ubytování České Budějovice si můžete vybrat apartmány o velikosti 1+0, 1+1, 2+0, 2+1, 3+1. Všechny apartmány mají své vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, umyvadlem a toaletou), dále jsou vybaveny kombinovanými lednicemi s mrazničkou, kuchyní (včetně nádobí a příborů) a televizní anténou. Ve všech pokojích a apartmánech je zajištěno autonomní ohřívání vody a centrální vytápění.

 

Ubytování České Budějovice najdete přímo ve středu města. Budete si tak moct vychutnat jedinečnou atmosféru historického centra města a to Vám stačí jen vykouknout z okna. Pro Vaše vozidlo o najdete ubytování na hlídaném parkovišti, které se nachází asi 150 m od ubytovny.

 

České Budějovice

České Budějovice jsou správní a kulturní metropolí Jihočeského kraje. Žije zde 96 000 obyvatel + Vy až jsem zavítáte. Jestli jste milovníkem historie, tak tady se opravdu vyřádíte. A můžete s tím řáděním začít už na náměstí Přemysla Otakara II. Je to hlavní městské náměstí a se svojí rozlohou cca 1,7 hektarů se stalo největším náměstím v České republice. Najdete zde gotické, renesanční a barokní domy s podloubím, na kterých se dochovaly gotické portály, arkády a renesanční průčelí ze 16. století. Dominantou tohoto náměstí je Samsonova kašna z 18. století. Patří mezi největší kašny v naší zemi. V roce 1999 byla kompletně zrekonstruována a navíc do ní bylo nainstalováno nové barevné osvětlení. Ve městě je k vidění Dominikánský klášter, katedrální chrám sv. Mikuláše, symbol města -Černá věž a mnoho dalšího. O tomto kraji se více dozvíte v Jihočeském muzeu, kde si můžete prohlédnout přírodovědnou a historickou expozici regionu, sbírku jihočeského národopisu a uměleckých řemesel. Tak neváhejte a zarezervujte si ubytování České Budějovice!

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.