Praktické rady

Chcete podnikat v gastro oboru? Víme, jak na to!

Rozhodli jste se, že v tomto roce začnete podnikat? Preferujete-li stabilní obory, u kterých nehrozí rychlý zánik v důsledku změny trendů, pusťte se do gastro byznysu. Nemusíte přitom investovat miliony do restaurace nebo baru – zajímavý výdělek může přinést i vhodně situovaný stánek s hotdogy nebo menší fast food v mobilní buňce. Klíč k úspěchu spočívá v kombinaci chutného jídla, příhodného místa a minimálních vstupních nákladů.

Jednání s úředníky se nevyhnete

Nemáte-li s podnikáním v gastro oboru žádné předchozí zkušenosti, připravte se na vyřizování živnostenského oprávnění a dalších nezbytných záležitostí, bez kterých se při provozování stravovacích služeb neobejdete. Všechny informace jsou samozřejmě volně dostupné na internetu.

Jak ušetřit za gastro vybavení?

Co se však v manuálech nedozvíte, je způsob, jak ušetřit za gastro zařízení. Počítejte s tím, že nemalou investici si vyžádá i menší rychlé občerstvení. Jednak pořízení vlastních prostorů nebo pronájem, ale také vybavení. Bez chladničky, mrazáku, grilu, vařiče a dalších pomocníků se neobejdete a celková výše investice může činit i několik set tisíc korun.

Připadá vám to jako příliš vysoká částka a neradi byste se zadlužili? Jednoduchá rada zní – navštivte gastro bazar a pořiďte si starší vybavení za velmi výhodnou cenu. S trochou štěstí narazíte na spotřebiče ve špičkovém stavu a ušetříte desítky tisíc korun.

K nejznámějším gastro bazarům patří ten, který provozuje firma Gastrocentrum-Písek s.r.o. V nabídce najdete široké spektrum vybavení pro všechny typy podniků. Ať už se nakonec rozhodnete pro otevření rychlého občerstvení, menší jídelny, nebo stylového baru, neodejdete s prázdnou.

Společnost Gastrocentrum-Písek zároveň zajišťuje komplexní služby, které zahrnují montáž zakoupeného zařízení a servis. Na aktuální nabídku se můžete podívat ihned na gastrocentrum-pisek.cz.

About the author

adam

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online