Dovolená v ČR

Pronájem konferenčních prostor na Vysočině

Nevíte kde pořádat firemní akce, konference, školení, semináře? Chcete přitom zajistit svým zaměstnancům či klientům příjemný pobyt v krásné přírodě?
Neváhejte a přijeďte se podívat do hotelu Jelínkova Vila v srdci České republiky, ve Velkém Meziříčí. Města, které patří k významným moravským městům, v jihovýchodní části Kraje Vysočina v blízkosti dálnice D1. Parkování bezprostředně u hotelu s možností parkování i pro autobusy.

Hotel Jelínkova Vila plně splňuje Vaše požadavky, týkající se především bezpečnosti, kvality služeb, moderního technického a materiálního vybavení, atraktivity a jeho dostupnosti. Zajišťuje komfortní ubytování s wellness bazénem a saunou.
Provozuje i vlastní minipivovar Harrach, který byl již několikrát oceněn zlatou pivní pečetí i dalšími oceněními v rámci pivních soutěží.
K dispozici je několik typů zasedacích místností. Velký sál s kapacitou 30 osob je ideálním místem pro školení, semináře či firemní akce s ubytováním. Malý sál je vhodný pro menší firemní akce s kapacitou 16 osob. V neposlední řadě zde naleznete spojené sály s kapacitou 50-70 osob.
Na stránkách www.jelinkovavila.cz/skoleni#prohlidka je pro Vás připravena virtuální prohlídka zasedacích místností.

Konferenční Prostory
Konferenční prostory jsou vybaveny těmito zařízeními: dataprojektor, wifi internet, flipchart, ozvučení, TV, video, DVD, kopírka, fax a scanner, klimatizace, kuchyňka a automatické sluneční rolety.
Všechny školící místnosti jsou součástí hotelového komplexu a přímo do zasedacích místností můžete využít možnosti dodávky klasického občerstvení.
V případě vícedenního pronájmu sálu je možnosti ubytování se slevou. Ceník zasedacích místností, slevy na ubytování a další informace naleznete zde www.jelinkovavila.cz/cs/skoleni/cenik.

Stylová restaurace
Součástí hotelu je také stylová restaurace s tradičními pokrmy avšak především Vám nabízí speciality z čerstvých sladkovodních ryb. Kvalita a čerstvost masa je zaručena díky tomu, že hotel uchovává živé ryby v tekoucí vodě ve sklepení hotelu a rybí restaurace. V sezóně je výběr až z 11 druhů ryb. Restaurace je klimatizována a nekuřácká s kapacitou 55míst a salonek nabízí k posezenín dalších 35míst. Pokud Vás zajímá proč se hotel zaměřil zrovna na rybí speciality, podívejte se na webové stránky www.jelinkovavila.cz/cs/restaurace

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.