Poznejte krásy Českého Švýcarska!

Národní park České Švýcarsko se rozkládá v okrese Děčín na severu Čech mezi obcemi Hřensko, Chřibskou a vískou Brtníky a nabízí nepřeberné možnosti turistických stezek, dobře značených cyklotras nebo také spoustu rozhleden a vyhlídek. Abyste mohli projít všechna zákoutí tohoto krásného kraje, budete potřebovat spoustu času, a proto vám doporučujeme najít příjemné a útulné ubytování České Švýcarsko, odkud budete moci vyrážet na výlety. Budete tak mít spoustu času poznat čarokrásnou přírodu plnou záhadných zákoutí, skal, lesních cest a bublajících potůčků, které si v lůně přírody jen tak plynou a nikam nespěchají. A poznávat úžasnou panenskou přírodu, tajuplné skalní hrady, zámky i historické památky.

Nabídka i pro milovníky cykloturistiky

I nadšenci prohánějící se na kole, nebudou zklamáni, neboť cyklotrasy jsou perfektně značené a vedou atraktivní přírodou. Jmenujme alespoň cyklo stezku „Podél Labe do Bad Schandau“. Silnička vás povede podél řeky a okolní krajina vás chytne za srdce natolik, že si ani neuvědomíte, jak šlapete do pedálů. Navíc cestu lemují i příjemné hospůdky a restaurace, takže na výlet můžete vyrazit s celou rodinou včetně vašich ratolestí.

Hledáte krásnou a čistou přírodu?

V tom případě dovolená České Švýcarsko je tou pravou volbou! Nabízí se jak jednotlivcům, tak i rodinám. A vy si můžete zvolit libovolné ubytování. Milujete luxusní ubytování a pohodlí s plnou penzí, vlastní koupelnou a prostorným apartmá? Hotel České Švýcarsko je tu právě pro vás. Anebo vás spíše osloví levné ubytování České Švýcarsko? V nabídce pro vás máme rodinné penziony, chalupy, a to se stravou i bez stravy. Každý host si zde najde své priority. Proto neváhejte a rozjeďte se tam, kde vás očekávají s otevřenou náručí.

Atraktivní zázemí pro akční turisty i pro pohodáře

České Švýcarsko a jeho okolí je skutečně vhodné pro každého, protože všichni si zde vyberou svou aktivitu nebo i odpočinek. Turistika, lezení po skalách, cyklo vyjížďky do okolí, výšlapy na rozhledny a vyhlídky, které se vám odmění nádhernými pohledy. Děti si zamilují jízdu parníkem kaňonem řeky Labe anebo projížďky na lodičkách v soutěskách, kdy mají pro vás převozníci připravené úchvatné překvapení!

Publikováno: 04. 02. 2022

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Katka Urbancová