Cestovatelské tipy

Noční klub AAA Exclusive Praha

Rozhodl jste se se svojí partnerkou vstoupit do svazku manželského a chcete si jako každý muž přijemně užít rozlučku se svobodou, toužíte si obohatit Váš sexuální život nebo si jenom přejete strávit pěkný večer s kamarády? Navštivte AAA Exclusive noční klub Praha, jež uspokojí veškeré Vaše přání k maximální spokojenosti.

Night Club AAA Exclusive Praha

Noční klub Praha Vám nabízí nádhernou atmosféru, maximální zábavu, bohatě zásobený bar a vstřícný přístup k hostům. V night clubu si můžete pouze posedět, popít, zatančit a zhlédnout erotickou show nebo se můžete pobavit a užít si příjemné chvíle při tantra masáži s jednou či dvěmi sexy, milými, pohodovými, sympatickými a vstřícnými dívkami Vašich snů na pronajatém pokoji.

V balíčku služeb najdete také odvoz z Vašeho bydliště do night clubu Praha zdarma. Přeprava Vám bude dopřána v luxusním vozidle značky Mercedes Benz E W211, rok výroby 2007 a výbavou Avantgarde.

Vstupné do night clubu Praha je pouhých 200,-Kč a zahrnuje dovoz zdarma do nočního klubu (do 15km), erotickou show (topless) a 1 drink. Odvoz z night clubu AAA Exclusive Praha si již hradí jednotliví návštěvníci sami.

Tantra masáže

Tantra masáže působící jako zázračný elixír na vaše tělo i duši slouží k zbavení se nakumulovaného stresu a napětí, jež vznikají stále vyššími nároky v nejrůznějších oblastech běžného života. Při tantra masážích si dokonale odpočinete a zrelaxujete, načerpáte nové síly a najdete zcela nový pohled na prožívání vzrušení.

Pokud chcete vyzkoušet něco výjimečného a nezapomenutelného a toužíte si obohatit váš sexuální život, tak právě pro Vás je určena Královská tantra masáž Exclusive, jež nabízí AAA Exclusive night club Praha.

Královská tantra masáž Exclusive pro muže obsahuje:

• úvodní rozhovor s masérkou či 2 masérkami při skleničce sektu, čaje nebo jiného lahodného
nápoje
• sprchu, během které Vás masérka či 2 masérky sami umyjí
• úvodní rituál vsedě
• masáž hlavy a obličeje
• dvojitou masáž penisu, a to na začátku a na konci masáže
• masáž je prováděna za pomoci speciálních mešců, peříček a horkých žíněk

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.