Dovolená v ČR

Kde si užít nejlepší dovolenou s dětmi?

Děti mají různé požadavky a potřeby, aby byly spokojené, a proto může být plánování rodinné dovolené složité. Důležité je, aby byl každý člen rodiny spokojený. Kam tedy vyrazit?

Jako rodina spolu chcete trávit volný čas a samozřejmě i letní dovolenou. Když jsou děti menší, většinou je jim jedno, do jaké lokality je odvezeme a jaké památky jsou v okolí, hlavně, když si mají s čím a kde hrát. U větších dětí už ale musíme vymýšlet program a plánovat výlety i sportovní aktivity tak, aby je bavily. Koupání, kola, zábava, nějaké ty památky i dostatek volného času pro sebe je zapotřebí kombinovat tak, aby si všichni v rodině přišli na své. I proto je ideální hledat lokality, které mají širokou nabídku možností, co dělat. Když si zařídíte ubytování v Krkonoších, můžete se vydat na túru na Sněžku nebo po hřebenech hor, navštívit bobovou dráhu i některý z lanových parků, užít si cestu lanovkou a na koloběžkách sjet dolů, navštívit stezku v korunách stromů a v horských chatách si pochutnat na místních specialitách. Aktivit a cílů výletů je v Krkonoších mnoho a jistě si i starší děti vyberou.

Pokud vás to víc táhne k vodě, zkuste Lipno. Ubytování na Lipně se bude líbit každému z rodiny a v kteroukoli roční dobu tu najdete mnoho zajímavých cílů pro rodinné výlety na kolech i pěšky. Na stezce v korunách stromů se přiučíte něco o přírodě a výhledy jsou nezapomenutelné, zajet si můžete i na rašeliniště nebo do zoologické zahrady. Koupání přímo v Lipně nebo některém z aquaparků bude v horkých dnech příjemně osvěžující a rovinaté cyklostezky zvládnou i děti. Pro milovníky cyklistiky je skvělé i Třeboňsko, kde je také většina tras v rovině nebo jen s mírným stoupáním a tedy vhodná i pro menší cyklisty. Hotely v Třeboni vám navíc nabídnou komfortní ubytování, když přijedete po celém dni unavení, a starat se nemusíte ani o jídlo. V okolí je mnoho skvělých a vyhlášených restaurací a bister, kde vás rádi uvítají.

Ideální je, když celá rodina milujete kola nebo jiný sport a společně máte stejnou zábavu. I když ale má každý jiného koníčka, vždy se najdou možnosti kompromisu, aby byl spokojený každý.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.