Dovolená v ČR

Tipy na útulné ubytování v jižních Čechách

Paprsky slunce pozvolna protrhávají mračna a připomínají nám brzký konec zimní sezóny. Příroda se co nevidět probudí ze svého letargického stavu a dopřeje nám úchvatnou podívanou na svou regenerační sílu. Jižní Čechy z tohoto pohledu nabízejí skvělé možnosti si připomenout, v jak krásné zemi žijeme. Malebná příroda plná historických památek, chráněných krajinných oblastí, vodních toků a nádrží se stane cílovou destinací pro tisíce turistů, s čímž přichází i menší komplikace.

Kapacita lůžek ve zdejších penzionech a hotelech bude brzy naplněna. Penziony v Jižních Čechách mají stále pár volných míst, rozhodujte se proto rychle, ať vám poslední možnost k rezervaci neunikne.

Navštivte Hlubokou nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou patří k nejnavštěvovanějším městům jižních Čech rozprostírající se na obou březích vodního toku Vltava. Hlavní dominantu této oblasti tvoří novogotický zámek, ale za pozornost stojí i místní zoologická zahrada Ohrada nebo výstup na Kleť.

Město navštěvují jednak tuzemští návštěvníci, ale rovněž i turisté ze zahraničí. Vytvořená síť ubytovacích zařízení a jejich úroveň je tak z důvodu velké konkurence a boje o zákazníka na špičkové úrovni. Penziony v Hluboké nad Vltavou jsou proslulé svou nadstandardní úrovní poskytovaných služeb. Kromě historických památek a ZOO se zde nachází i luxusní golfové hřiště, bezpočet bazénů, tobogánů, lanový park nebo druhý největší rybník v ČR Bezdrev poskytující skvělé podmínky k vodním sportům.

Navštivte Stezku v korunách stromu

Jižní Čechy toho nabízejí mnohem více. Stačí se vydat po stopách národního parku Šumava a poodkrýt nezapomenutelnou atmosféru rekreačně vyhledávané oblasti vodní nádrže Lipno v blízkosti rakouských hranic. Prožijte nejkrásnější okamžiky letní dovolené a využijte ubytování, které ještě nabízejí.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.