Praktické rady

Kdo hledá bydlení, ten ho najde na RE/MAXU

Chcete si najít nový domov, ale bez odborných rad se neobejdete? Tak v tom případě není nic jednoduššího, než se obrátit na reality RE/MAX. Na webových stránkách této realitní kanceláře naleznete velký výběr z toho, co český, ale i zahraniční trh nabízí.

Požadujete od realitní kanceláře kvalitní a rychlé služby, širokou nabídku a hlavně bezpečí pro Vás, Vaše peníze e i nemovitosti? Pak právě RE/MAX plní Vaše požadavky do puntíku. Tyto reality mají nejširší celorepublikovou síť poboček, vyškolené realitní makléře a renomované advokáty, kteří vytvářejí všechny smlouvy. Stačí si jen vybrat lokalitu a už získáte nabídku domů, bytů, chat a chalup, komerčních prostor, developerských projektů a pozemků. Můžete využít možnost přesnějšího vyhledávání, kde zadáte požadovanou cenu, velikost, typ nemovitosti, druh nabídky (prodej, pronájem), stav objektu a druh objektu. Pak se už můžete kochat tím, co všechno na Vás čeká.

Hledáte byt? Zadejte lokalitu, požadovanou cenu a rozměry, typ vlastníctví (osobní, družstevní), podlaží, typ nabídky (prodej, pronájem), stav objektu (velmi dobrý, dobrý, špatný, před rekonstrukcí, po rekonstrukci, atd.), druh objektu a velikost bytu (garsoniéra, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1, 1+kk, 2+kk, 3+kk – 7+kk).

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.