Víkend na lyžích - hotely v Liberci

Liberec se nachází na severu Čech a má v současné době něco kolem 104 000 obyvatel. V posledních letech se Liberec především zviditelnil pořádáním mistrovství světa v klasickém lyžování. V současné době disponuje Liberec kvalitními skokanskými můstky a běžeckými tratěmi, což do budoucna může do Liberce přinést další soutěže světového poháru. Liberec je také průmyslovým centrem severních Čech. Na libereckém výstavišti se také každoročně pořádají výstavní trhy. Vedle samotného města má Liberec také krásné okolí, především Ještědské pohoří a Jizerské hory jsou ideální pro letní i zimní rekreaci.

K přenocování můžete v městě pod Ještědem využít například Hotel Liberec, který nabízí velmi pohodlné a zejména značně dostupné ubytování v samém centru města. Hotel Liberec prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí ubytovací části, což jde na kvalitě ubytování vidět. Momentálně nabízí Hotel Liberec cenově dostupné ubytování pro všechny kategorie a věkové skupiny návštěvníků. Hotel Liberec má kapacitu 190 lůžek.

Dalším bezproblémovým hotelem je Hotel Pytloun, který nabízí vysokou úroveň svých služeb. Jedná se o tříhvězdičkový hotel, který má rovněž vlastní hotelovou restauraci s příjemnou zahradní terasou a dětským hřištěm. Využít navíc můžete velmi dobré wellness centrum.

Třetím ubytovacím zařízením, který v Liberci můžete využít, je Residence Salvia. Toto ubytovací zařízení poskytuje moderní a pohodlné ubytování v plně zařízených apartmánech. Ubytovací nabídka residence zahrnuje možnost krátkodobého i dlouhodobého pobytu za účelem služební cesty i rodinné dovolené. Příjemné zázemí v liberecké Residenci Salvia podporují pohodlná stabilní lůžka s kvalitními matracemi, kuchyňská linka s potřebným vybavením a v případě potřeby manažerský psací stůl.

Publikováno: 04. 07. 2011

Kategorie: Cestovatelské tipy

Autor: Katka Urbancová