Dovolená v ČR

Dovolená jako z pohádky

Blíží se čas dovolených a tak je nejvyšší čas vymyslet, kde ji strávíte. Pokud letos hodláte poznávat krásy České republiky určitě neprohloupíte. Pokud máte rádi historii a chcete se dozvědět něco nového, ale nechce se Vám nic „studovat“, bude nejlepší, když navštívíte nějakou historickou památku. Co takhle poznat zevnitř některý z našich krásných českých zámků. Podíváte se na vše hezky z blízka a průvodce Vám nenásilnou formou dostane všechny informace do hlavy.

Jedním z našich nejhezčích zámků se nachází v Českém Krumlově. Tento zámek, zapsaný v seznamu památek UNESCO, má bohaté interiéry a překrásné okolí historického města, nedotčeného industrializací. Tuto úžasnou atmosféru si nejlépe vychutnáte, pokud se ubytujete přímo v centru tohoto kouzelného města. Ubytování Český Krumlov v Penzionu u Pivovaru Vám nabízí ubytování v blízkosti hlavní zámecké brány. Můžete si vybrat ze tří stylově zařízených apartmánů, ze kterých budete mít pohádkový výhled na zámek. Parkování je zajištěno v areálu pivovaru. Už se nemůžete dočkat romantických večerních toulek městem a kulturních akcí přímo v zámecké zahradě? Tak na nic nečekejte a zajistěte si dovolenou či prodloužený víkend v Českém Krumlově.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.