Dovolená v ČR

Kam na výlet do jižních Čech?

Sluníčko nám již ukazuje svoji sílu, a proto si mnozí z nás začínají plánovat letní dovolenou. Neupřednostňujete-li koupání v blankytně modrém moři a opalování na písečné pláži mezi palmami, tak určitě navštívíte některou úchvatnou lokalitu nacházející se v České republice. Hledáte-li kraj, jež je vhodný pro rodiny s dětmi a jež Vás okouzlí přírodními krásami a velkým množstvím historických památek, tak Vám doporučuji navštívit jižní Čechy. Tato oblast je vyhledávána nadšenci pro historii, turistiku, cyklistiku, rybolov a další kulturní a sportovní vyžití. Nabízí se otázka, kde na dovolené složit hlavu. Ubytování České Budějovice je rozmanité. Ubytovat se můžete např. ve stanu či chatičce v kempu, penzionu a hotelu. th_bd1a33_95198

Apartmány Zadní Mlýn

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování Vám ve svých pokojích a apartmánech o velikostech 1 + 0, 1 + 1, 2 + 0, 2 + 1 a 3 + 1 nabízí i penzion České Budějovice – Zadní Mlýn.

Součástí všech apartmánů jsou sociální zařízení – koupelna se sprchou a toaletou, kombinovaná lednice s mrazničkou, kuchyně a televizní anténa.

Luxusně vybavené apartmány České Budějovice představují jedno ze strategických míst k vypravení se na výlet po samotných Českých Budějovicích nebo na zámky, hrady, zříceniny, rozhledny a do přírodních rezervací blízkého okolí. th_1743ff_f_topFile-kolostav

Zámek Hluboká

K nejnavštěvovanějším zámkům v jižních Čechách patří Hluboká. Zámek Hluboká láká své návštěvníky především svým renesančním a barokně – romantickým slohem a mimořádně bohatým vnitřním vybavením. Zámecké interiéry zdobí cenné řezbářské a štukatérské práce, sbírka gobelínů, obrazů, skla, porcelánů a zbraní. K exteriéru zámku patří rozlehlý anglický park a obora s barokním Loveckým zámečkem.

Červené Blato ( národní přírodní rezervace)

K nejnavštěvovanějším přírodním krásám v jižních Čechách patří národní přírodní rezervace Červené Blato. Rašeniliště s blatkovým borem oplývá pestrou mozaikou různých rašelinových biotopů a významnou florou a faunou.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.