Dovolená v ČR

Penzion COLA TRANSPORT

Pomalu, ale jistě se blíží čas dovolené a je na čase se rozhlédnout po nějakém pěkném ubytování. Pokud se Vaše cesty budou ubírat na jižní Moravu, bude tu na Vás čekat ubytování Brno v penzionu Cola transport.

Penzion je vzdálen 10 minut jízdy od centra Brna a letiště Brno Tuřany. Naleznete zde ubytování a výbornou nekuřáckou restauraci. Na internetových stránkách penzionu se můžete pokochat výtvory ze zdejší kuchyně. Připravte si bryndák pro případ, že se Vám začnou sbíhat sliny. Čekají na Vás rybí, kuřecí, hovězí a vepřové speciality. Dále si dopřejte zvěřinu a pečenou husu. Je libo křidýlko nebo stehýnko? Ti, co se zabývají myslivostí uvítají lovecký salónek s krbem, loveckými trofejemi a s kapacitou 45 míst. Za hezkého počasí si můžete posedět na zahrádce a dopřát si jídla z grilu či udírny. Restaurace a ubytování Brno je vhodné i pro rodiny s dětmi. Je tu pro ně připravené dětské hřiště a v přilehlé oboře můžou pozorovat stádo jelena Sika Dybowského.

Kapacita ubytování Brno činí 38 lůžek včetně pěti přistýlek. Můžete si vybrat dvoulůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizi a možnost připojení k internetu.

Ti, co hodlají svou dovolenou strávit aktivním odpočinkem, můžou vyzkoušet tenis, golf, bowling, kulečník a stolní tenis. Pokud si chcete zahrát na pistolníky, myslivce či vojáky, budete určitě nadšeni z laserové střelnice. Na velkou plochu se Vám bude promítat scéna (převážne s mysliveckou tématikou) a Vy se budete laserovou zbraní ztrefovat do cíle. Zabavit se můžete i návštěvou veleletrhů:

Stavební veletrh: 24. 4. – 28. 4. 2012
Autotec: 6. 6. – 10. 6. 2012
Kabo, Styl: 19. 8. – 21. 8. 2012
Grand Prix: 24. 8. – 26. 8. 2012
Strojírenský v. 10. 9. – 14. 9. 2012

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.