Dovolená v ČR

Kde se ubytovat v Plzni?

Chystáte se na letní dovolenou a jednou z Vašich vybraných lokalit jsou západní Čechy? Správná volba. Tento kraj vhodný k trávení volného času pro páry, ale i pro rodiny s dětmi Vám nabízí k navštívení nespočet historických památek (zámek Kačeřov, zámek Nebílovy, hrad Roupov, hrad Zelená Hora apod.) i přírodních krás (např. naučná stezka Po stopách Františka Malocha, přírodní park Horní Berounka). stažený soubor

Lokalita dovolené s velkým množstvím cyklostezek a cyklotras a turisticky atraktivních míst je již zvolena, a proto zbývá vybrat vhodné a levné ubytování Plzeň. Rodiny s dětmi často volí levnější variantu ubytování ve stanu či v chatičce kempu, ale hledáte-li komfortnější ubytování bez škvorů, mravenců, pavouků, komárů a jiné obtížné havěti, tak Vám k ubytování spíše doporučuji penzion či plzeňský hotel Morrison.

Hotel Morrison

Komfortní ubytování Plzeň s nadstandardními službami (WIFI připojení, parkování na vyhrazených místech před renovovanou budovou zdarma) Vám nabízí útulný městský hotel Morrison s příjemnou atmosférou, jež je situován 10 min. chůze od historického centra Plzně v klidné ulici u Chodského náměstí. stažený soubor (1)

Městské ubytovací zařízení hotel Morrison Plzeň disponuje deseti vkusně zařízenými, čistými a útulnými jedno, dvou či trojlůžkovými pokoji s max. kapacitou 24 lůžek. Pokoje, v nichž Vás okouzlí rekonstruované koupelny se sprchovým koutem a WC, jsou vybaveny malou ledničkou, televizí s digitálním příjmem a vysokorychlostním připojením k internetu zdarma.

Luxusně vybavený hotel Plzeň je strategickým místem k vypravení se na procházku po historickém centru samotné Plzně nebo na výlet na zámky, hrady, zříceniny, rozhledny, naučné stezky a do přírodních parků blízkého okolí. Po návratu z procházky nebo výletu můžete strávit příjemné chvíle v malém nekuřáckém salónku s kapacitou cca 15 osob.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.