V hotelu Fürstenhof si budete připadat jako anděl na horách

Svatý Martin si spletl den v kalendáři a přijel trochu dřív, ale to nevadí, alespoň víme, že zima už je skutečně za dveřmi. Pokud se brodíte tající „čvachtou“ a sníte o krásně bílém, křupavém sněhu a cítíte puzení k voskování lyží, pak jste akorát tak zralí … ne na blázinec, ale na zimní dovolenou v Alpách!

Luxus a wellnes v hotelu Fürstenhof

Ten, kdo chce pojmout letos pojmout zimní dovolenou ve velkém stylu a touží si dopřát „trochu“ luxusu a rozmazlování, ten ať zamíří do hotelu Fürstenhof. Naleznete ho na internetových stránkách www.fuerstenhof.at. Tento hotel se nachází v městečku Wängle – Holz, přímo v srdci rakouských Alp a vyhlášeného přírodního parku Wängle – Reutte. Přírodní krásy, které v české kotlině nenajdete Vás doslova ohromí. Impozantní příroda je obohacena o četné historické památky a monumenty. Ubytování si můžete vybrat z více jak čtyřiceti prostorných a stylově zařízených pokojů. Snídaně je formou bufetu a vyznavači BIO budou jistě potěšeni místními BIO produkty, které jsou součástí každé snídaně. Místní šéfkuchař se zaměřuje především na regionální kuchyni, ale budete moct okusit i jeho středomořské a mezinárodní pokrmy. Hotel Fürstenhof Vás bude hýčkat ve svém moderním Spa centru. Celých 300 m² tvoří wellness zóna, která Vám poskytne útočiště po dlouhém sportovním dni. Zde načerpáte ztracenou energii, odprostíte se ode všech starostí a necháte se prostě a jednoduše rozmazlovat. K dispozici máte benátský krytý bazén, finskou saunu, solárium (kdyby Vám nestačilo horské sluníčko) a různé druhy masáží.

Hurá na sjezdovku!

Tak přesně tady se nacházejí sjezdovky v Rakousku, na kterých se vyřádí všichni. Sjezdovka Schollenweisen je ideální pro děti i a začínající lyžaře. Lanovkou se dopravíte do moderního lyžařského areálu, kde si zimních radovánek užijí lyžaři všech věkových kategorií. Jestliže nejste příznivcem svižného lyžování a spíše se rádi kocháte krajinou, pak můžete využít 120 km běžkařskou trasu, která začíná takřka na prahu hotelu. Ani k lanovce to nebudete mít daleko, nachází se pouhých 300 metrů od hotelu.

A co v létě?

Nejen v zimě to tu žije. V létě sem přijíždí mnoho turistů za turistikou, raftingem, golfem, tenisem a láká je také cyklistika v Rakousku.      

Publikováno: 29. 10. 2012

Kategorie: Euro dovolená

Autor: Katka Urbancová