Euro dovolená

Zájezdy pro seniory 55+

Dnes se na trhu setkáme s celou řadou různých zájezdů, které jsou určené pro konkrétní klientelu. Mohou to být lidé toužící po poznání zajímavých míst nebo historie, stejně jako to mohou být mladí, ale i starší generace. Právě ta je dnes zajímavou cílovou skupinou, které jsou nabízeny zájezdy pro seniory 55+. Výjimečné jsou především v tom, že jsou směřovány do oblasti Španělska. A proč právě sem? Jelikož tamní vláda přichází se zajímavými dotačními programy, které mají podpořit turistický ruch a tak umožní právě starším generacím navštívit konkrétní zemi za zajímavé ceny. Podívejme se na dva tipy, kam můžete vyrazit i vy.

Zkuste destinaci, která vás vyléčí

Možností, které celé Španělsko nabídne, je rozhodně více než dost. Pokud ale hledáte zájezdy určené pro starší generace, je dobré poohlížet se po lokalitách, které mohou výrazně přispět i k lepšímu zdraví. Takovým příkladem je zájezd Mar menor 55+, který je určen všem těm, kteří již dosáhli tohoto hraničního věku. Pokud je něco, čím je tato destinace výjimečná, potom je to jak prohřáté moře s pozvolným přístupem, ale i vysokým obsahem soli, minerálů, stejně jako léčivého bahna. Jedná se tak o dokonalé přírodní lázně, ve kterých si lze nejenom užít nezapomenutelnou dovolenou, ale lze si zde užít i řadu léčebných procedur.

Lákají také ostrovní destinace

Baleárské ostrovy jsou souostrovím, které najdeme ve Středozemním moři a které také patří Španělsku. Díky tomu se lze v pokročilejším věku podívat do této lokality za zvýhodněnou cenu. Samozřejmostí je jistota pohodlné letecké dopravy, až do cílové destinace. I když většina lidí zná ostrovy jako Ibiza či Mallorca, my doporučujeme zájezd Menorca 55+. Tedy pobyt na nejvýchodnějším ostrově dané lokality, který nabídne nádhernou kombinaci jak přírodních, tak i historických krás. Není to ale jediný výhoda, jelikož tento ostrov je dnes považován za nejčistší místo ve Španělsku. Zklamáni tedy rozhodně nebudete!

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.