Euro dovolená

Evropské metropole jsou stále turistickými lákadly

Jaro je nejenom obdobím rozpuku a rozkvětu přírody, rození zvířecích mláďat, návratu stěhovavých ptáků a oslav jarních svátků, ale i obdobím, kdy si začínáme plánovat termíny dovolené a vybírat tuzemské či zahraniční lokality, které bychom chtěli navštívit.

Každá ves, jiný pes. Někdo rád tráví dovolenou v tuzemsku v kempu pod stanem, chatce nebo karavanu v blízkosti vodní nádrže, jezera a historických památek, další rád absolvuje poznávací cyklozájezd nebo vysokohorskou turistiku a jiný si dokonale odpočine pouze na romantickém, poznávacím nebo exotickém zahraničním zájezdu u moře s ubytováním all inclusive v hotelu.

Turistickými lákadly a vyhledávanými cíly poznávacích zájezdů jsou stále veškeré evropské metropole (např. Londýn, Barcelona, Paříž, Amsterdam, Řím, Praha aj.), evropské státy (Řecko, Rakousko, Švýcarsko aj.) a ostrovy (Kanárské ostrovy, Baleárské ostrovy), ale i exotické mimoevropské destinace (Indie, Čína, Thajsko, Dominikánská republika, Filipíny, Maledivy, Srí Lanka, Seychely, Tanzanie, Mauricius, Mexiko, Jamajka, Kostarika a mnoho dalších) nabízející dostatek kulturního i společenského vyžití.

Širokou nabídku poznávacích, poutních, gastro, tématických, kolektivních a školních zájezdů za přijatelné ceny pro každého zahrnující destinace po celém světě Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost CK Desiree s kamennou pobočkou v Bratislavě a současně provozující informativní webové stránky DESIREA zážitky & cestování s odkazem na www.desirea.cz. V nabídce této firmy najdete romantické, exotické a poznávací zájezdy po Evropě, Asii, Africe, Americe a Austrálii.

Chcete-li si prohlédnout korunovační klenoty v Toweru v Londýně, Gaudího katedrálu Sagrada la Familia v Barceloně, Eiffelovu věž v Paříži, Královský palác v Amsterdamu, Koloseum v Římě či se projít po Karlově mostě v Praze, tak určitě využijte možnosti cestovat s CK Desiree.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.