Dovolená v ČR

Sněženka – wellness hotel v Jeseníkách

Hledáte vhodné ubytovací zařízení v Jeseníkách, kde se nebudete nudit v létě ani v zimě? Pro milovníky vysokohorské turistiky, jízdy na kole v horském terénu nebo běžkové či sjezdové lyžování mám skvělý tip.

Navštivte wellness hotel Sněženka v Jeseníkách. Tento wellness hotel s luxusně upraveným okolním prostředím včetně trávníků s květinovou výsadbou a výzdobou v květináčích, letními rozkvetlými loukami a kouzelnou zimní krajinou jako by vypadla z oblíbené zimní pohádky Mrazík, jedinečným výhledem na zalesněné vrcholky Jeseníků Vám nabízí luxusní, komfortní a cenově přijatelné ubytování pro každého, doplněné nadstandardními gastronomickými a wellness službami. Tento wellness hotel je vhodný pro trávení rodinné dovolené v Jeseníkách, svatební hostiny s ubytováním, venkovní svatební obřady, svatební cesty, víkendové a jazykové pobyty, wellness pobyty pro vyčerpané pracující osoby a seniory, taneční a fotbalové soustředění, taneční zábavy, firemní školení a večírky, školy v přírodě, lyžařské kurzy pro školy a v neposlední řadě vánoční a silvestrovské pobyty.

Horský hotel Sněženka *** se nachází v malebném údolí Chrastického potoka na východním svahu masivu Králického Sněžníku se střední nadmořskou výškou 674 m. Ubytování v tomto wellness hotelu nabízí pobyt ve 20 pokojích -12 dvoulůžkových pokojů, 1 dvoulůžkový pokoj s pevnou přistýlkou, 2 třílůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje s pevnou přistýlkou, 2 čtyřlůžkové pokoje, 1 pětilůžkový pokoj (3+2), dále v 1 pětilůžkovém mezonetovém apartmánu se dvěma ložnicemi (2+3), 1 sedmilůžkovém mezonetovém apartmánu se dvěma ložnicemi (4+3), 1 apartmánu se samotnými ložnicemi (2+2) s celkovou kapacitou 67 osob + 3 pevné přistýlky.

Kromě ubytování v hotelu je pro Vás k dispozici také nadstandardně vybavená chata pro 8-10 osob. Vybavení zahrnuje prostornou praktickou kuchyňku s lednicí, myčkou a mikrovlnnou troubou, komfortní koupelnu s rohovou vanou a sprchovým koutem, krbová kamna. Ubytování mohou využívat služeb a zařízení hotelu.

V balíčku služeb najdete hotelový bazén, vířivku, saunu, bowling, kuželky, billiard, stolní fotbal, stolní tenis, trampolínu, hřiště na míčové hry, půjčovnu horských kol, vyjížďky na koních, gril, ohniště a masáže.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.