Cestovatelské tipy

Rozpadající hotely po krachu jsou ošklivé

Především v minulosti, v minulém století, kdy byly v různých budovách zřizovány nesmyslné věci, jako je ubytování vojáků, zřízení skladů, a tak dále, docházelo k tomu, že krásné budovy časem chátraly. Tyto zámky, hrady a případně i hotely byly odejmuty majitelům, a stát si z nich zřídil obyčejné sklady v exkluzivním prostředí. Toto prostředí však bylo nejen tím, co v něm bylo vytvořeno, ale především nevšímavostí a absolutní netečností postupně ničeno. Na tyto budovy se nebral zřetel, nechávaly se svému osudu, chátraly, až se většina z nich rozpadla. Opravy ale takových budov jsou daleko horší a především dražší, než jejich udržování. Pokud však udržovány nebyly, mnohdy se rozpadly úplně.

Ale i v současnosti se objevují rozpadlé hotely a jiné budovy. Například byl podnikatel, který začal megalomansky stavět, honosné sídlo, budovu, hotel nebo obytný dům, napůjčoval si, kde mohl, a najednou uprostřed, anebo i na konci stavby, před jejím dokončením, zjistil, že další peníze e mu již nikdo nepůjčí. A tak musel stavbu zastavit, a pokud se mu nepodařilo sehnat dostatečnou hotovost na dostavbu, zůstal například hotel v takovém stavu. Nedokončený hotel pak časem začal navíc chátrat, a díky nevšímavosti a především chybějící částce peněz na jeho dokončení, se nakonec úplně rozpadnul nebo i zhroutil. A to není hezký konec pro žádnou budovu.

Mnoho hotelů, které dříve skvěle fungovaly, se dostalo do problémů a nakonec jejich činnost musela být ukončena. A mnohé z těch hotelů, které musely ukončit provoz, a které se neprodaly, zchátraly tak, až se rozpadly. A některých byla opravdická škoda. 

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.