Jak ušetřit při nakupování na internetu? Používejte slevové kupony a kódy!

Statistiky hovoří jasně – životní úroveň loni klesla na 74,1 % průměru eurozóny, zatímco v předchozích třech letech byla stabilně na 75 %. Řada českých domácností pocítila nepříznivý ekonomický vývoj poklesem příjmů. Konkrétně o 0,7 % v roce 2011, o 1,3 % v následujícím roce a o 3,1 % v roce 2013. Naštěstí se stále řadíme k lepším místům pro život, což ale neznamená, že bychom neměli myslet na zadní kolečka. A my vám prozradíme, jak ročně ušetřit tisíce, možná i desítky tisíc korun. Pokud je váš rozpočet omezený a čas od času dokonce natolik, že dvakrát otáčíte každou korunu, budou se vám hodit slevové kódy a kupony. Nakupujete-li často přes internet, budou se vám hodit!

Proč je zboží v e-shopech levnější než v kamenných obchodech?

Kdo šetří, má za tři a se slevovými kupony a kódy stoprocentně ušetříte balík. Ještě předtím si ale zopakujeme zásadní důvody, proč je nakupování v e-shopech výhodnější než v kamenných prodejnách. Za nižšími cenami rozhodně nehledejte podvodníky (jak některá média provozovatele e-shopů rády prezentují). Jde o to, že e-shopáři nemusí řešit podstatnou část nákladů (např. pronájem prodejny, platy zaměstnanců apod.), takže si mohou dovolit nabízet zboží za nižší ceny. Dalším důvodem, který jasně hovoří pro online nakupování, je komfort a rychlost. Proč ztrácet čas v nákupním centru, když všechno seženete z pohodlí domova? A nakonec také výrazně širší sortiment – v e-shopech seženete i to, co v obchoďáku nemají.

Co jsou to slevové kódy a kupony?

Vraťme se však ke slevovým kuponům a kódům, které vám umožní nakupovat se slevou. Co si vůbec pod kódem nebo kuponem představit? Nehledejte v tom nic složitého, slevové kódy a kupony jsou speciální znakové kódy (mohou se skládat z písmen i znaků v libovolném tvaru), které zákazníci uplatňují při nákupu. Stačí, když vložíte do příslušného pole kód a z celkové částky se vám odečte určitá sleva. Otázkou je, jak a kde slevové kupony a kódy získat...

Všechny zajímavé slevy na jednom místě

Uplatnit slevu je jednoduché, mnohem obtížnější je zajímavé kódy a kupony sehnat. Někteří prodejci je (ne)pravidelně uveřejňují na sociálních sítích, jiní je zasílají věrným zákazníkům e-mailem nebo newsletterem. Jenomže kde vzít jistotu, že v době vašeho nákupu budete mít slevu k dispozici? Co když slevový kupon nebo kód nikde nenajdete? Tomu můžete předejít tím, že si slevu vyhledáte na některém ze specializovaných portálů. Mezi ty největší patří projekt SlevoveKody.com. Pro ty z vás, kteří nakupují rádi, je poloprázdná peněženka utrpením. Budete muset udělat spoustu kompromisů, respektive ze svých nároků a nakoupit méně věcí nebo ušetřit na kvalitě... Díky slevovým kódům a kuponům nikdy více! Portál SlevoveKody.com totiž obsahuje obrovské množství slev, které se vztahují na všechna možná odvětví. Co byste řekli na ještě levnější last minute zájezdy? Stačí se podívat na slevový kupon Invia.cz. Anebo máte spadeno na značkový parfém? Slevové kupony Parfemy.cz ve výši až 80 % patří k těm nejvyhledávanějším (není se čemu divit). Tím ovšem plejáda slev teprve začíná. Na portálu SlevoveKody.com najdete slevové kupony a kódy pro všechny známé i méně známé obchody. Tesco, Kasa.cz, Baťa, Tchibo, McDonald"s, Mall.cz, ale také populární zahraniční platforma AliExpress... Určitě nepřehlédněte ani kategorii slevových kódů pro cestování – proč si nedopřát víkendové pobyty nebo poznávací zájezdy za méně než polovinu původní ceny? Shrnuto a podtrženo, se slevami můžete nakupovat každý den. Ať už máte zájem o novou elektroniku, oblečení nebo třeba kvalitní kosmetiku, ušetříte spoustu peněz. U většiny slevových kódů a kuponů nechybí uživatelské hodnocení týkající se funkčnosti. Nechcete-li přijít o nové kupony a kódy, nezapomeňte se zaregistrovat k odběru novinek. Pravidelně budete dostávat upozornění na nové zajímavé slevy, které by vám jinak mohly uniknout. Tak hurá na nákupy!

Publikováno: 28. 04. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Praktické rady

Autor: Jáchyma Marešová

Tagy: sleva | slevove kody | slevove kupony