Dovolená v ČR

Hotely v Českých Budějovicích

České Budějovice jsou jihočeské město na soutoku Vltavy a Malše. Město má bohatou historii, neboť bylo založené jako královské město již v roce 1265. Řada historickým památek dává tušit, že město bylo již od počátku velmi významné a důležité. Za pozornost stojí zejména rozlehlé čtvercové náměstí, kde je řada zachovalých gotických, renesančních a barokních domů. Významnou budovou je také 72 metrů vysoká Černá věž, která byla postavena v letech 1549 až 1577. Dnes jsou České Budějovice vyhlášeným městem piva, neboť zde stojí věhlasný pivovar Budvar.

Jelikož jsou České Budějovice velké krajské město, je ve městě dostatek kvalitních a dobrých hotelů. Jedním z nich je čtyřhvězdičkový Hotel Grand, který najdete na ulici Přemysla Otakara druhého. Hotel Grand nabízí celkem 65 luxusních pokojů a reprezentativní sál Mozart. Tento klimatizovaný sál je vhodný pro větší konference nebo firemní akce. Sál pojme celkem 150 osob a je vybaven moderní prezentační technikou.

Dalším skvělým čtyřhvězdičkovým hotelem je Hotel Malý pivovar, který se nachází na ulici Karla čtvrtého. Hotel nabízí 25 pokojů a 4 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, televizorem se satelitním příjmem, minibarem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet. Apartmány jsou ještě o trochu lepší, neboť mají nadstandardní výbavu, takže vás příjemně překvapí svou rozlohou a komfortním vybavením.

Třetí výborným hotelem je tříhvězdičkový Hotel U Solné brány, který je v samém centru Českých Budějovic, od náměstí Přemysla Otakara II. je to pouhých 50 metrů. Hotel se nachází v historické budově, takže ubytování bude romantické. Hotel poskytuje celkem 12 pokojů. Všechny pokoje jsou útulně zařízené a mají standardní vybavení. Většina pokojů má rovněž balkón nebo terasu.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.