Na Lipně můžete zažít skvělou dovolenou

Pokud už pomalu přemýšlíte, jak naložíte v nejbližší době s volným časem, může být zajímavou inspirací i dovolená na Lipně. Pobyt v tomto překrásném prostředí s sebou přinese spoustu pohody a spokojenosti. Přehrada Lipno je největší vodní nádrží, která byla na Vltavě vybudována v letech 1952 až 1959. Od té doby se tato oblast stala vyhledávaným a oblíbeným tuzemským turistickým střediskem.

Vila Frymburk zajistí ubytování se vším všudy

Rozhodnete-li se letos na pár dnů podívat na Lipno, budete nejprve řešit ubytování Lipno. Nabízí se vám spousta možností. Dnešním doporučením bude Vila Frymburk. Ubytování Lipno prostřednictvím Vily Frymburk je určeno nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro skupiny přátel všech věkových kategorií. Nabízí kapacitu pro 14 osob. Chata je rozdělena na dvě části – přízemí a podkroví, obě samostatné jednotky jsou shodně vybaveny, najdete v nich dvě kuchyně, dvě koupelny, obývací pokoj a celkově čtyři ložnice. Vila je pokryta signálem WiFi pro bezdrátové připojení k internetu. V dlouhé chvíli se můžete zabavit kulečníkem, stolním tenisem nebo stolním hokejem. K dispozici je terasa a možnost grilování. V areálu chaty je rovněž venkovní bazén. Ani děti nepřijdou zkrátka, především v letních měsících je jim k dispozici malé dětské hřiště s pískovištěm, klouzačkou a houpačkou.

Dovolená na Lipně nabízí celoroční aktivity

Dovolená na Lipně přijde vhod jak v létě, tak i v jiném ročním období, kdy můžete obdivovat krásy zdejší přírody. Nejvyhledávanější je ale hlavně v letních měsících, kdy je tato oblast spojována s rekreací a odpočinkem u vody. Kromě chytání bronzu a koupání se, se nabízí i další sportovní vyžití, především vodní aktivity, ale i in-line bruslení či pěší turistika. Pobyt můžete zpestřit i návštěvou nedalekého wellness centra, kde naleznete mimo jiné také aquapark!

Publikováno: 08. 05. 2015 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Jáchyma Marešová