Sháníte auto na dovolenou? Půjčte si ho. Bez kauce

Sháníte auto na dovolenou? Půjčte si ho! Víme, kde je to reálné bez kauce. Věděli jste, že stále více Čechů dává přednost půjčení auta před jeho vlastnictvím? Mít vlastní auto přináší totiž spoustu starostí a ve skutečnosti málo rodin auto potřebuje užívat non stop, čili každodenně. Půjčené auto je skvělé obzvláště v tom případě, pakliže plánujete dovolenou. Vyplatí se vám to!

Výhody půjčení vozu v autopůjčovně

Když si půjčíte vůz v autopůjčovně, neřešíte pojištění, servis, ani dálniční známku, vše je již zajištěno. Pakliže si vozidlo zapůjčíte v autopůjčovně West Car Praha, nemusíte platit ani jinde běžně požadovanou kauci.

Autopůjčovna Praha

West Car Praha je rodinná autopůjčovna s dlouholetou tradicí, jež byla založena v roce 1989 a je tak jednou z prvních firem v Česku, která se od svého počátku zabývá pronájmem osobních automobilů. V nabídce autopůjčovna má vozy Audi, BMW, Ford, Mercedes Benz, Peugeot, Renault, Škoda, Volkswagen i Volvo. Auta jsou s manuální i automatickou převodovkou. Výběr je vskutku rozsáhlý a je proto jen na vás, čemu dáte přednost. K výběru máte nejen pestrou škálu značek, ale i velikostí vozů i jejich barev. West Car ve svém vozovém parku má městská auta, SUV i auta s pohonem kol 4x4. Nechybí zde ani akční nabídka cenově zvýhodněných vozů. V případě potřeby vám ochotně zapůjčí i dětské autosedačky v různých velikostech, a to zdarma. Automobily v autopůjčovně jsou servisovány, pečlivě udržovány a pravidelně obnovovány a doplňovány o nové modely aut. Nejnovějším přírůstkem tohoto vozového parku je nový model Škoda Superb, která nabízí dostatek prostoru i pohodlí pro celou posádku. Více informací o autopůjčovně West Car Praha i jejich rozsáhlé nabídce naleznete na jejich domovské stránce www.autopujcovna-west-car-praha.cz. Půjčte si auto na svou dovolenou z autopůjčovny a cestování po krásách českých měst si konečně budete moci plnými doušky vychutnat.

Publikováno: 26. 06. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: Jáchyma Marešová