Hotel Cade: Skvělé ubytování v Písku

Přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou a zalíbil se vám Jihočeský kraj? V tom případě nesmíte minout historické město Písek, které bylo na řece Otavě založeno již v roce 1234. Důvodů, proč se vydat právě zde, je hned několik. Historické centrum Písku s mnoha architektonickými skvosty, nejstarší most zvaný Kamenný, královský hrad, muzea, divadla a další turistické atrakce ve městě a bezprostředním okolí. Nudit se zde opravdu nebudete a ubytujete-li se v hotelu Cade, pobyt si užijete ještě více.

Pro koho je ubytování v hotelu Cade vhodné?

Jednoduše pro každého. Komfortní a cenově přijatelné ubytování Písek ocení rodiny s dětmi, party přátel i nároční byznysmani. Hotel disponuje dvanácti prostornými pokoji o kapacitě 1 až 4 lůžka, vlastním sociálním zařízením, wi-fi připojením a zařízením podle zvolené úrovně ubytování (Standard, De luxe a Exclusive). hotel-cade Zamilované páry by neměly přehlédnout speciální pobytový balíček pro dvě osoby na jednu noc. Chcete-li zažít romantiku se vším všudy, máte jedinečnou možnost. Součástí balíčku je welcome drink s kávou, nocleh v pokoji De luxe, odvoz do restaurace limuzínou, kde dostanete lahev šampaňského, snídaně a několik dalších příjemných bonusů.

Perfektní poloha a široké spektrum doplňkových služeb

Hotel Písek Cade se nachází nedaleko historického centra města a představuje tak perfektní výchozí bod. Ať už vás to bude táhnout ke starobylým památkám nebo někam za kulturou, nebudete to mít daleko. Večery můžete trávit ve stylovém music baru, který se nachází přímo v hotelu. Zde si zahrajete fotbálek, šipky nebo karambol. Hosté se mohou s personálem domluvit na pronájmu limuzíny, zaplatit si hodiny s lektorem tance, lekce tenisu nebo se vydat po krásách Písku společně s průvodcem hovořícím pěti jazyky. Další informace najdete na www.hotelcade.cz.

Publikováno: 01. 01. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Adam Novotný

Tagy: hotel písek | ubytování písek