Hotely ve Zlíně

Zlín leží v údolí řeky Dřevnice na východě Moravy. Zlín je především významné krajské průmyslové město, které se do povědomí světa dostalo už v roce 1894, kdy zde Tomáš Baťa založil továrnu na obuv. Od té doby se Zlín rozrůstal a stal se jedním z největších měst na východě Moravy. V současnosti je Zlín moderně pulsující město s 77 000 obyvateli. Pro turisty stojí za pozornost návštěva místního zajímavého obuvnického muzea, kde se také dozvíte mnoho informací o podnikatelském umu Tomáše Baťi.

Nejlepším hotelem ve Zlíně je zřejmě pětihvězdičkový hotel Baltaci Atrium. Hotel disponuje 21 pokoji. Z těchto 21 pokojů je 7 velmi specifických a originálních. Nejatraktivnější z nich je prezidentský a svatební pokoj. Dalšími typy pokojů jsou standardní pokoje pro rodiny s dětmi. Všechny hotelové pokoje jsou velmi luxusně vybaveny a disponují například trezorem pro osobní věci, minibarem a internetem. Hotel Baltaci Atrium nabízí pro své hosty také konferenční sál, kde se vejde 200 osob . Hotel má také řadu malých salónku, kde je kapacita 15 až 20 osob. Všechny místností jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou.

Dalším zlínským hotelem je Hotel Ondráš, který najdete v samém centru Zlína. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete městské divadlo, náměstí s radnicí, bowling centrum, rozmanité obchody, obchůdky a nákupní centra. Ulice Kvítková, kde hotel Ondráš najdete, je ve městě obuvi hlavní tepnou zábavy s mnoha kvalitními restauracemi, bary, kluby, hernami a obchody. Kapacita hotelu je 26 pokojů s 54 lůžky. Součástí hotelu je restaurace, kavárna i bar.

Třetím hotelem, který je rovněž v samém jádru Zlína, je Hotel Garni. V nabídce Hotelu Garni najdete kromě ubytování v 68 pokojích a třech apartmánech také pronájem dostatečně velkých konferenčních prostor. Hotel Garni je ideální hotel například pro školení menších firem a společností.

Publikováno: 19. 09. 2011 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Katka Urbancová