Navštivte pivovar - hotely v Plzni

Plzeň leží v západních Čechách a je zároveň západočeskou metropolí, kde se především vaří nejlepší české pivo Pilsner Urquell. Plzeň však není pouze městem piva, ale také velkým průmyslovým městem, kde je řada velkým fabrik a továren, včetně Škodových závod, které byly založeny už v roce 1859.

Pokud budete hledat kvalitní ubytování v samém srdci Plzně, tak nejlepší řešení je Hotel Restaurace Wellness Gondola. Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo pod plzeňským náměstím Republiky, hned několik kroků od významných historických a cenných památek. Jen kousíček od hotelu je proslulá plzeňská věž nebo obchodní zóny, které jsou ideálně napojeny na veřejnou dopravu. Hotel Gondola poskytuje vysoký standard ubytovacích a stravovacích služeb.

Dalším příjemným plzeňským hotelem je Hotel Central, který taktéž sídlí v historickém jádru města na rozlehlém náměstí Republiky. Hotel nabízí velmi příjemné ubytování s výbornou českou kuchyni. Ve zdejším hotelu je také možnost pořádání společenských a firemních akcí. Uvolnit a odreagovat se můžete v moderním Wellness centru a v posilovně.

Třetím exponovaným plzeňským hotelem je Hotel U Zvonu. Tento docela nový luxusní hotel v historickém centru města Plzně má skvělé parametry. Hotel nabízí 27 komfortně vybavených pokojů s bezbariérovým přístupem. Hostům se nabízí příjemné posezení v kavárně a restauraci s mezinárodní kuchyní. Hotel má k dispozici směnárnu, podzemní hlídané parkoviště a moderní výtah.

Kdyby i to bylo málo, je zde ještě Hotel Continental, který se také nachází v historické části města. Raritou hotelu je, že pokoje nejsou vybaveny jednotně. Každý je zařízen individuálně. Pokoje a doplňky jsou zasvěceny významným osobnostem, které v minulosti hotel navštívily. Za všechny jmenujme například Marlene Dietrich, Ingrid Bergman nebo Gérarda Deparideu.

Publikováno: 25. 07. 2011 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Katka Urbancová