Dovolená v ČR

Kde se levně ubytovat v Brně?

Jste zaměstnavatelem společnosti, se sídlem v menším městě či lokalitě s menší poptávkou práce související s Vaším oborem, která dostala zajímavou pracovní nabídku v hlavní moravské metropoli nebo jejím okolí a Vy potřebujete zajistit levné ubytování v Brně pro své zaměstnance? Jste svobodný či svobodná a dostali jste finančně zajímavou nabídku zaměstnání od společnosti se sídlem v Brně nebo blízkém okolí, která nelze odmítnout a Vy jste ochotni se i do Brna přestěhovat, ale bohužel si zatím nemůžete dovolit splácet hypotéku nebo úvěr na nový byt? Chystáte se na pracovní cestu či veletrh do hlavní moravské metropole a hledáte vhodné ubytování? Řešením pro vás může být levné ubytování Brno, které poskytuje AMI penzion Brno.

AMI penzion
AMI penzion

AMI penzion Brno vám zajistí příjemné ubytování nejenom v samotném penzionu nacházejícím se ve vilové čvrti z dob první republiky v klidné části Brna-střed, ale i netradiční ubytování v apartmánech, které jsou situovány do obyčejných bytů v panelových domech v částech Brno-Nový Lískovec a Brno-Starý Lískovec. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, firemní kolektivy, ale i krátkodobější a dlouhodobější pobyty pro rekreační a veletržní návštěvníky Brna a další skupiny osob. Prioritou tohoto penzionu je zajistit potencionálním klientům ubytování za velmi příznivé ceny, kterým bude odpovídat i umístění penzionu nebo apartmánu.

apartmán Brno Nový Lískovec
apartmán Brno Nový Lískovec

Apartmán Brno Starý Lískovec

Jedním z nabízených ubytovacích zařízení je apartmán Brno Starý Lískovec, jež je určen pouze k pronájmu. 2 pokoje s celkovou kapacitou 3 lůžka o rozloze 28 m² jsou vybaveny 2x TV (úhlopříčky 82 cm, 127 cm), Wi-Fi připojením k internetu zdarma, lednicí, elektrickou plotýnkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, základním nádobím a příbory, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou (zvlášť od koupelny).

Apartmán nabízí výbornou dopravní dostupnost (MHD – tramvaj, trolejbus, autobus) a občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurací, Fakultní nemocnice Brno Bohunice, výstaviště Brno apod.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.