Dovolená v ČR

Kde se ubytovat v Českých Budějovicích?

Plánujete letní dovolenou a jednou z Vašich volených lokalit jsou jižní Čechy? Správná volba. Tento kraj vhodný k trávení volného času pro páry, ale i pro rodiny s dětmi Vám nabízí k navštívení nespočet historických památek (zámek Hluboká, zámek Červená Lhota, hrad Zvíkov apod.) i přírodních krás (např. národní přírodní rezervace Červené Blato). img_1314003455

Lokalita dovolené je již zvolena, a proto zbývá vybrat vhodné ubytování. Rodiny s dětmi často volí levnější variantu ubytování ve stanu či v chatičce kempu, ale hledáte-li komfortnější ubytování bez škvorů, mravenců, pavouků, komárů a jiné obtížné havěti, tak Vám k ubytování spíše doporučuji penzion České Budějovice, hotel nebo jiné obdobné ubytovací zařízení.

Penzion U Rudolfa

Komfortní ubytování České Budějovice s nadstandardními službami (WIFI připojení, parkování na vlastním parkovišti zdarma) a nabídkou wellness pobytů (infra a finská sauna, vířivka, regenerační masáže) Vám nabízí penzion U Rudolfa, jež se nachází nedaleko centra Českých Budějovic v klidné oblasti okolí parku Stromovka. 1326460153_big_img_1324993687

Penzion U Rudolfa je nejenom levným ubytováním při dovolené hostů, ale své útočiště zde najdou i zamilované páry trávící líbánky či prodloužený víkendový wellness pobyt a kolegové ze zaměstnání přespávající tady při služební cestě.

Rodinný penzion U Rudolfa disponuje třemi vkusně zařízenými, čistými a útulnými pokoji o dispozicích – 2x dvoulůžkový s přistýlkou a 1x dvoulůžkový. Vybavení pokojů zahrnuje vlastní koupelnu a WC, televizi s digitálním příjmem a vysokorychlostní připojení k internetu zdarma.

Luxusně vybavené pokoje představují jedno ze strategických míst k vypravení se na výlet po samotných Českých Budějovicích nebo na zámky, hrady, zříceniny, rozhledny a do přírodních rezervací blízkého okolí. Po návratu z výletu si můžete příjemně posedět v klubovém baru s krbem.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.