Jak zařídit veřejné prostory v hotelu?

Sníte o vlastním hotelu či penzionu? Pokud se v dohledné době chystáte sen realizovat, rozhodně nepodceňujte význam prostředí, ve kterém se budou pohybovat vaši hosté. Estetický dojem a komfort jde ruku v ruce s kvalitou služeb a má zcela zásadní vliv na to, zda si hosté vaše ubytovací zařízení zamilují a doporučí ho svým známým. Společně s odborníky ze společnosti DUBLINO jsme pro vás připravili několik praktických tipů.

První dojem začíná na recepci

Recepce je místo, kde se hosté vydávají hned po vstupu. V podstatě jde o jakousi přijímací kancelář, a proto by měla budit reprezentativní dojem. Na nábytku v žádném případě nešetřete. Honosná vyhlížející recepce hostům nepřímo napoví, že se u vás dočkají nadstandardních služeb. Podstatnou roli hraje také velikost prostoru, který pro recepci vymezíte. Pracovník na recepci je neformální autoritou hotelu a zaslouží si odpovídající pracoviště

Ve stylovém baru budou hosté rádi utrácet

Nedílnou součástí (téměř) každého hotelu je bar. Tedy místo, kam se hosté uchýlí vždy, když zatouží po špetce odpočinku. A vy jim můžete večery zpříjemnit tak, že vytvoříte jedinečné prostředí. Vkusné dekorace, pohodlné barové židle a další nezbytné vybavení zajistí, aby se zákazníci cítili příjemně (a utráceli více peněz). To samé platí i o hotelové restauraci. Na vybavení záleží více než si myslíte. Gurmánské zážitky by nemohly být perfektní, kdyby celkový dojem strávníků neumocnilo atmosférické prostředí. Dejte si záležet na výběru stolů, židlí a lavicových systémů. lavice Pozor – není od věci, když hotel nebo jeho část vybavíte v jednotném stylu. Trendem posledních let je retro a vintage styl. Váš podnik se rázem odliší od konkurence a nabídne hostům něco „navíc“.

Nevíte si rady? Obraťte se na odborníky!

Zařizování hotelu není snadné. Fakt, že hravě zvládáte management, neznamená, že si stejně dobře poradíte i v roli interiérového designéra. A protože správný řídící pracovník činnosti deleguje na odborníky, pozvěte si na pomoc někoho, kdo má se zařizováním gastronomických provozů a hotelů bohaté zkušenosti. Společnost DUBLINO působí na trhu již od roku 2001 a během posledních 10 let pomohla se zařizováním více než tisícovce provozovatelů restaurací a kaváren. V nabídce, kterou si můžete prohlédnout na www.dublino.cz, najdete kompletní sortiment interiérového nábytku (např. barové a konferenční židle, stoly, lavicové systémy, křesla a pohovky…) i venkovní nábytek. Jedná se o vysoce kvalitní vybavení, které vám bude dělat skvělou službu po mnoho budoucích let. drevena-zidle Nábytek si můžete prohlédnout naživo v pražském showroomu, který najdete v areálu VALAD (Obchodní 132, Čestlice 251 01). S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaní prodejci.

Publikováno: 28. 02. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam Novotný