Dovolená v ČR

Hotel Ostrava ,,Na Kafkové“

Přemýšlíte, kam se letos vypravit na výlet nebo dovolenou? Doporučuji Vám navštívit město Ostravu a jeho okolí. Mezi lidmi je vžit název města Ostravy jako ocelové srdce České republiky a má vizitku města plného továren výrazně znečišťujících životní prostředí. Ale i toto město a okolí má svoje kouzlo a uspokojí všechny, jež se zajímají o historii, turistiku, cyklistiku, golf, hudební akce a jiné aktivity. Teď již zbývá zajistit si vhodné ubytování, např. Hotel Ostrava ,,Na Kafkové“.

Hotel Ostrava ,,Na Kafkové“ s nadstandardními ubytovacími, stravovacími a wellness službami Vám nabízí luxusní a komfortní ubytování v samotném centru Ostravy. Hotel Ostrava ,,Na Kafkové“ je stylovým rodinným hotelem umístěným v klidové zóně, jež nabízí mimo jiné vlastní uzavřené parkoviště střežené kamerovým systémem pro hotelové hosty zcela zdarma a vyhlášenou restauraci zaměřenou na řeckou kuchyni.

Hotelová část je umístěna v prvních dvou podlažích zrekonstruovaného prvorepublikového domu, a ta nabízí pobyt v 9 pokojích s ložnicemi v katalánském, francouzském nebo barokním stylu s celkovou kapacitou 16 lůžek – 7x dvoulůžkový pokoj a 2x jednolůžkový pokoj. Vybavení individuálně designově originálních pokojů zahrnuje vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), nesektorový mahagonový nábytek, minibar, LCD televizi a připojení k internetu (WiFi). Všechny nabízené pokoje jsou nekuřácké.

Cena ubytování se pohybuje od 720,-Kč na osobu a hosté mohou platit nejenom v hotovosti , ale i za pomoci platebních karet VISA, MasterCard a AmericanExpress. Součástí ceny ubytování je snídaně evropského typu skládající se z nabídky rautového stolu a výběru z několika možností teplé kuchyně. V balíčku služeb najdete také welness služby zahrnující kadeřnictví, kosmetiku a masáže.

Chcete-li poznat noční život v Ostravě bez zbytečného bloudění v neznámých uličkách, tak vyrazte do proslulé Stodolní ulice, jež Vás překvapí nezapomenutelnými zážitky a zábavou v klubech, barech, restauracích a kavárnách. Hotel Ostrava ,,Na Kafkové“ je od Stodolní ulice vzdálen pouze 5 minut pěší chůze.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.