Dovolená v ČR

Hradec Králové – hotely

Hradec Králové leží na soutoku Labe a Orlice v Pardubické kotlině. Tahle metropole Královéhradeckého kraje má v současnosti něco kolem 95 000 obyvatel. Hradec Králové je od roku 1962 městskou památkovou rezervací. V jejím středu stojí nádherně cihlová gotická katedrála svatého Ducha, která pochází již z roku 1307. Dalšími památkami města jsou Bílá věž a raně barokní jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie.

V Hradci Králové je hned několik kvalitních hotelů. Jedním z nich je nově zrekonstruovaný Hotel Alessandria, který se nachází v centru města Hradce Králové. Tříhvězdičkový Hotel Alessandria nabízí moderní ubytování. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, televizí se satelitem, telefonem a minibarem,. V pokojích je také možnost bezplatného připojení k internetu. Kapacita hotelu je celkem 230 lůžek. Součásti hotelu je rovněž příjemná restaurace.

Dalším skvělým hotelem je čtyřhvězdičkový Hotel Grand, který se nachází na pomezí historické a moderní části.Hotel je taktéž zcela zrekonstruován a nabízí špičkové služby. V komplexu hotelu je možno pořádat konference, kongresy, firemní semináře a obchodní setkání. Hotel taktéž poskytuje stravování. V hotelu je rovněž směnárna.

Třetím kvalitním hotelem je čtyřhvězdičkový EA Hotel Tereziánský dvůr, který sídlí na ulici Jana Koziny v klidné části města jen nedaleko od historického jádra Hradce Králové. Jedná se velice prostorný hotel v uzavřeném čtvercovém půdorysu. Hotel je vkusně spojen s historickou budovu Nálepkových kasáren z 18. století. Součásti hotelu je také moderní přístavba kongresového sálu s restaurací a hradeckého divadla Drak. Hotel má celkem 80 klimatizovaných pokojů s nádherným designem. 

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.