Cestovatelské tipy

Recenze hotelů Vám pomohou užít si dovolenou bez problémů

Je tu léto. Čas prázdnin a dovolených. Svůj volný čas trávíme v tuzemsku nebo v zahraničí. Oblíbenými zahraničními destinacemi pro občany ČR jsou zejména Slovensko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Řecko a Egypt.

hotel Sea Gull
hotel Sea Gull

Egypt

Egypt je arabskou republikou v severovýchodní Africe, jež je ze severu omývána Středozemním mořem a z východu Rudým mořem s vhodnými podmínkami pro potápění a šnorchlování.

Jeho největšími turistickými lákadly jsou tisíce let staré památky, a to pyramidy a Velká sfinga v Gíze, chrám Abú Simbel ležící jižně od Asuánu, chrámový komplex Karnak a Údolí králů nacházející se nedaleko Luxoru.

Jak si správně vybrat ubytovací zařízení?

Turisté s úmyslem trávit svoji dovolenou u moře v Egyptě si vybírají především z těchto ubytovacích zařízení: hotel, apartmán a penzión. Na pobytové a poznávací zájezdy do vzdálenějších zahraničních lokalit si mnozí z náš šetří finanční prostředky měsíce i roky. Abychom se vyhnuli zklamání z nevydařené dovolené, není od věci si o vybrané destinaci a ubytovacím zařízení zjistit co nejvíce informací. Podrobnější informace nám poskytují katalogy nebo online vyhledávače a srovnávače hotelů.

hotel Titanic Palace
hotel Titanic Palace

Cestolino.cz

K vyhledávání ubytování Vám doporučuji vyhledávač hotelů Cestolino.cz s odkazem na webové stránky www.cestolino.cz. Tento vyhledávač Vám kromě pestrého výběru pobytových a poznávacích zájezdů prodejců CK Alexandria, CK Italieonline, CK Orex Travel s.r.o., Dovolená.cz, Invia.cz a MEDITERAN travel s.r.o. nabízí i recenze jednotlivých hotelů poskytnuté samotnými hosty.

Recenze hotelů probíhají celkovým hodnocením a dílčím hodnocením v %. Celkové hodnocení zahrnuje celkové shrnutí – např. průběh cesty do hotelu i z hotelu, služby delegáta, pro jaké věkové kategorie je hotel vhodný, možnost fakultativních výletů apod.

Dílčí hodnocení v % zahrnuje:

• poměr spokojenost/cena
• ubytování (pokoj – vybavení, velikost, umístění a úklid – pokoje, prostory hotelu)
• jídlo a stravování
služby hotelu (komunikace, řešení stížností)
• lokalita (umístění hotelu, okolí – vzdálenost moře od hotelu aj.)
• vybavení hotelu (venkovní či vnitřní bazén, fitness/posilovna, spa & wellness atd.)

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.