Dovolená v ČR

Levné ubytování a v Praze? Kdo hledá, ten najde!

V dnešní době jsme svědkem stálého růstu cen služeb a mezi tyto položky bezesporu patří i ubytování. Jedny z nejvyšších cen jsou jako tradičně v Praze. Ale i tady lze najít pěkné a levné ubytování.

Tak přesně takové ubytování Vám poskytnou ubytovny v Praze, které patří do řetězce TOPHOSTEL s.r.o. Jsou vhodné pro návštěvníky Prahy a jejího okolí, rodiny s dětmi, pro zaměstnance na služební cestě i pro studenty. Ti všichni zajisté ocení dobrou dostupnost do centra.

Můžete si vybrat ubytovny v Praze 4 – Kačerov, Praha 5 – Stodůlky, Praha 7 – Holešovice, Praha 9 – Harfa, Vysočany a Českomoravská v Praze 10 – Hostivař. V každé této lokalitě najdete mnoho zajímavých zákoutí, na své si příjdou milovníci historie, kultury i sportu. Všechny informace o dané lokalitě získáte na webových stránkách levného ubytování v Praze.

Návštěvníci levného ubytování mohou ZDARMA využít internetového WIFI připojení. Levné ubytovny v Praze poskytujjí svým návštěvníkům vysoký standard a spolupracuje i s cestovními kancelářemi, personálními i kulturními agenturami.

Hotel Kačerov Praha 4

Tento levný hotel se nachází v klidném prostředí městské části Praha 4 – Michle, poblíž centra Prahy. Má vlastní sociální vybavení a vybavenou kuchyňku a k dispozici je i pračka. Před hotelem je dostatek místa pro auta i autobusy hostů. V okolí tohoto hotelu najdete několik dobrých restaurací. Pokud díky dobrému jídlu naberete pár kalorií, můžete je hravě shodit ve sportovním centru Brumlovka, které se nachází o několik stovek metrů dál. Zde se můžete věnovat fitness, aerobicu či spinningu.

Asi nejznámějším místem této oblasti jsou Kavčí hory a Česká televize. Těsně za Prahou 4 na Vás čeká Palác kultury a národní památka Vyšehrad. Kdo chce nakupovat, ten nesmí minout velké obchodní centrum Arkády Pankrác, které se nachází v blízkosti metra.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.