Praktické rady

Chcete podnikat v gastro oboru? Přečtěte si, jak v začátcích ušetřit a podnik efektivně propagovat

Rozhodli jste se, že v tomto roce začnete podnikat? Preferujete-li stabilní obory, u kterých nehrozí rychlý zánik v důsledku změny trendů, pusťte se do gastro byznysu. Nemusíte přitom investovat miliony do restaurace nebo baru – zajímavý výdělek může přinést i vhodně situovaný stánek s hotdogy nebo menší fast food v mobilní buňce. Klíč k úspěchu spočívá v kombinaci chutného jídla, příhodného místa, minimálních vstupních nákladů a jistě i ve vhodně zvolené marketingové strategii.

Jednání s úředníky se nevyhnete

Nemáte-li s podnikáním v gastro oboru žádné předchozí zkušenosti, připravte se na vyřizování živnostenského oprávnění a dalších nezbytných záležitostí, bez kterých se při provozování stravovacích služeb neobejdete. Všechny informace jsou samozřejmě volně dostupné na internetu.

Jak ušetřit za gastro vybavení?

Co se však v manuálech nedozvíte, je způsob, jak ušetřit za gastro zařízení. Počítejte s tím, že nemalou investici si vyžádá i menší rychlé občerstvení. Jednak pořízení vlastních prostorů nebo pronájem, ale také vybavení. Bez chladničky, mrazáku, grilu, vařiče a dalších pomocníků se neobejdete a celková výše investice může činit i několik set tisíc korun.

Připadá vám to jako příliš vysoká částka a neradi byste se zadlužili? Jednoduchá rada zní – navštivte gastro bazar a pořiďte si starší vybavení za velmi výhodnou cenu. S trochou štěstí narazíte na spotřebiče ve špičkovém stavu a ušetříte desítky tisíc korun.

Jak svůj gastro podnik efektivně propagovat?

Bez ohledu na to, zda jste se rozhodli pro otevření pizzerie, hladového okna nebo tradičně pojaté restaurace, se neobejdete bez správně vedené marketingové kampaně. Protože – nebudeme si nic nalhávat – konkurence je velká a není snadné se dlouhodobě udržet na špici. Odborníky na marketing, a to napříč všemi důležitými oblastmi. najdete pod jednou střechou na platformě PR Yard

Zaregistrujete se, nabijete si kredit a vytvoříte poptávku. Pak už si jen vyberete správné kandidáty, kteří se postarají o propagaci vašeho byznysu na blogu, v magazínů nebo na sociálních sítích. V PR Yard samozřejmě nechybí ani youtubeři a Insta influenceři, díky kterým snadno vytvoříte komplexní marketingový mix.

About the author

adam

Add Comment

Click here to post a comment

 • REMONTSon napsal:
  Váš komentář čeká na schválení. Toto je náhled, váš komentář bude viditelný až po schválení.

  Florida state info & Video
  Florida Vacations, Travel & Tourism Guide, VISIT FLORIDA Florida state info Florida Is for Families Visit Fort Myers Explore Naples Things To Do Adventure For All From tiny trickles to mammoth gushers, Florida’s natural springs rank among the world’s greatest wonders. Featured Destinations Daytona Beach Fun for race fans, friends and families, Daytona Beach boasts ]
  The post Florida state info & Video appeared first on Papua New Guinea Finance.

  Rentals News

 • REMONTSon napsal:
  Váš komentář čeká na schválení. Toto je náhled, váš komentář bude viditelný až po schválení.

  Washington state wiki ( Video
  Washington state wiki Washington state wiki Washington (state) Often referred to by its full title, Washington State, to distinguish it from Washington, D.C., Washington ] offers rugged coastline, deserts, forests, mountains, volcanoes, and hundreds of coastal islands to explore. The Cascade Mountains bisect the state, with the damp forested coastal areas to the west, and pineforests, deserts and irrigated farmland of the Columbia River Plateau to the east. Regions edit ] Cities edit ] There are many cities in Washington; these are some of the more popular. Olympia — State capital located within the fast growing South Sound …
  The post Washington state wiki ( Video appeared first on Donate.

  Spain Business

 • REMONTSon napsal:
  Váš komentář čeká na schválení. Toto je náhled, váš komentář bude viditelný až po schválení.

  Library jobs wilmington de / Video
  Library jobs wilmington de Library jobs wilmington de Library jobs wilmington de Additional Resources available on request This includes several song books, and various biblical and theological resources. Optasia International Library Bibles List A. English Language Bibles 1. We offer 25 versions of the Bible in HTML format, unique with Optasia Ministry. These Bibles run in a web browser, such as Internet Explorer (you do not need to be online to use these Bibles). Books, chapters and verses are easily accessible with links. There is some search capability. This form of the Bible has been used on a Pac Mate, …
  The post Library jobs wilmington de / Video appeared first on Finance USA.

  Ohio Business

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí vašeho obývacího pokoje.