Cestovatelské tipy

V hotelích se konají i vědecké konference

Jistě nikoho nepřekvapí tento článek o tom, že vědecké konference se obvykle konají v hotelích, protože přednášek je mnoho a i vědci se musí pohodlně vyspat. Například v seriálu Big Bang Theory, což je česky Teorie velkého třesku, který je o čtyřech vědcích, se také nacházel díl, ve kterém měli vědeckou konferenci v hotelích.

Je to zkrátka “in”. Je to zkrátka něco zcela nového, a protože na to vědci mají, tak je to i čím dál častější. Protože je mnohem lepší spát v hezkém, nádherném hotelu, než někde, kde to za spánek rozhodně nestojí, a to je ten důvod, proč se právě vědecké konference konají v hotelích. Protože hoteliéři potřebují finance a vědci obvykle mají peněz dost, protože si vydělají a za nic moc neutrácejí, takže mají na luxusní hotely, právě proto se většina současných vědeckých konferencí koná právě v luxusních a drahých hotelích, kde by si to většina z nás nemohla dovolit.

Vědci zkrátka mohou, protože vydělávají dost peněz na to, aby si z toho mohli ušetřit opravdu nemalé peníze, které potom mohou vrážet do luxusních věcí, které my můžeme jen závidět, pokud na ně nemáme peníze. A opravdu veliká spousta lidí na ně žádné peníze nemá, takže jim nezbývá nic jiného, než se s tím smířit, ačkoli to může být nemilé, ale co se dá dělat. Peníze zkrátka nikdo netiskne, pouze národní banky a zloději, a pokud se nechceme dát na kriminální svět, tak se musíme spokojit s tím, co máme. Nebo na sobě zapracovat a vydělat si na to, na co nemáte. 

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.