Hotely v Ostravě

Ostrava je třetí největší město v České republice, které leží na severu Moravy. Ostrava je především průmyslové město. V poslední době však hodně mění svou tvář a image. Ostrava totiž hostí velké množství prestižních sportovních a společenských akcí. V Ostravě se velmi často hraje například Davisův pohár. Domov zde mají tradiční sportovní oddíly jako například fotbalový Baník Ostrava nebo hokejové Vítkovice. To všechno jsou významné důvody navštívit Ostravu.

Ubytování v Ostravě například poskytuje Hotel Aron, který patří k nejlepším hotelům v Ostravě. Prostorné pokoje jsou vybaveny velmi pohodlnými a komfortními širokými postelemi, vlastním sociálním zázemím, televizí a bezdrátovým wifi připojením k internetu. Hotel najdete na ulici Lidická v Ostravě Vítkovicích.

K dalším velmi slušným hotelům lze zařadit hotel Safari na ulici Bohumínská ve Slezské Ostravě. Ceny za ubytování jsou zde velmi příznivé, navíc je zde k dispozici restaurace, která je otevřená od desíti hodin.

Hotel, který zajišťuje zároveň i kongresové služby, je ostravský Hotel Atom, který nabízí celkem 169 pokojů a restauraci Harmonii. Hotel se nachází na ulici Zkrácená v Ostravě Zábřehu.

Čtvrtým dobrým hotelem je Hotel Vista, který rovněž nabízí možnost pořádání velkých kongresů. Hotel Vista naleznete nedaleko ostravského Bělského lesa. Návštěvníci Hotelu Vista mají k dispozici zdarma neomezený přístup k internetu, restauraci a vlastní bezpečné parkoviště. V hotelu Vista jsou k dispozici pěkné pokoje pro nekuřáky a taktéž pokoje s bezbariérovým vstupem, což ocení hlavně vozíčkáři. Manažeři na služebních cestách si taky přijdou na své. Hotel Vista má pro ně připravené speciální tzv. manažerské pokoje, které jsou zaručeně nejhezčí v celém hotelu. Jelikož je hotel situovaný dál od městského centra, je zde příjemný klid.

Publikováno: 18. 07. 2011

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Katka Urbancová