Hotely v Olomouci

lomouc je nádherné historické město, které má dlouhodobou historii. Tradičním podnikem je olomoucká Flóra, která každým rokem přitáhne do Olomouce tisíce obdivovatelů nádherných květin a rostlin.

Pokud hledáte nějaké dobré ubytováni, tak v samotném srdci města se nachází Business Hotel Alley, což je čtyřhvězdičkový hotel na špičkové úrovni. Zdejší hotel nabízí prvotřídní ubytování a především kvalitní restauraci. Parkoviště hotelu je zabezpečeno proti krádežím, neboť je hlídáno kamerovým systémem. V hotelu je k dispozici pro vaši relaxaci fitness centrum se saunou a hydromasážní a parní sprchou. Hotel Alley je zárukou kvalitních a špičkových služeb. Hotel například nabízí dopravu z letiště a zpět, mini salónky a služby relax centra.

Druhým kvalitním olomouckým hotelem je Hotel Flora, který mohou využít především návštěvníci již zmiňovaného veletrhu Flóra. Budova hotelu je moderní, jedná se o desetipatrový dům, který je umístěný v klidové části města Olomouce. Nedaleko od hotelu se konají květinové výstavy Flora Olomouc. Hotel Flora je rovněž vzdálen pouze deset minut pěší chůze od historického centra města a je napojen na místní tramvajovou a železniční dopravu. Z tohoto důvodu je hotel často využíván taktéž jako tranzitní hotel. Svým zákazníkům nabízí služby na vysoké profesionální úrovni. Pro svou přátelskou atmosféru a empatický personál bývá často navštěvován mnoha slavnými celebritami z oblasti kultury a politiky.

Třetím hotelem je hotel Best Hotel Garni, který je zejména pro méně náročnější klientelu, která hledá slušné přenocování za rozumné ceny. Best Hotel Garni si zakládá na příjemném personálu a zejména čistotě ubytování. Pokoje jsou dobře vybavené, na každém pokoji je televize i vlastní sociální zařízení. Best Hotel Garni bez problémů ubytuje i Vašeho domácího mazlíčka, takže pes či kočka jsou zde vítanými hosty.

Publikováno: 03. 10. 2011 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Katka Urbancová