Dovolená v ČR

Hotel Buly – ubytování v Písku

Chystáte se na vícedenní služební cestu do jihočeského kraje nebo potřebujete zajistit dlouhodobější ubytování pro své řemeslníky vykonávající montážní činnosti ve městě Písek či jeho blízkém okolí? Hledáte zázemí pro prodloužený víkend, sportovní soustředění, firemní školení a večírky a letní dovolenou pro jednotlivce, páry, skupiny i rodiny s dětmi?

Hotel Buly Písek
Hotel Buly Písek

Ubytování a stravování v hotelu Buly

Kvalitní a dostupné ubytování Písek s možností zajištění doprovodného programu v některé blízké restauraci nebo sportovišti (bowlingový, squashový nebo kulečníkový turnaj) vám nabízí hotel Buly. Toto ubytovací zařízení s krátkodobým i dlouhodobým ubytováním najdete v klidné části města Písek, nedaleko historického centra a slavného Kamenného mostu. Hotel Buly nabízí pobyt v moderně, stylově a vkusně zařízených jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 170 lůžek. Vybavení pokojů zahrnuje vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, televizor a WI-FI připojení k internetu (zdarma). Stravování je dostupné ve 150 m vzdálené restauraci Na Ostrově, v přilehlé restauraci Regina formou polopenze i plné penze nebo v přibližně 150 m vzdálené nové stylové pivnici s restaurací Kozlovna.

Pokoj v hotelu Buly
Pokoj v hotelu Buly

Tipy na výlet a sportovní vyžití v okolí hotelu Buly

Hotel Písek představuje strategické místo k trávení vašeho volného času cyklistikou a jinou pohybovou aktivitou a k vypravení se na výlet po samotném Písku nebo na zámky, hrady (Zvíkov – na soutoku řek Otavy a Vltavy), zříceniny, rozhledny (Jarník) a do přírodních rezervací blízkého okolí. V bezprostřední blízkosti ubytovacího zařízení je venkovní i halový tenisový areál, fotbalový stadion, krytý i venkovní plavecký bazén, koupaliště, zimní stadion a rozsáhlá síť lesních vycházkových cest a naučných stezek a atraktivních cyklostezek.

Vydejte se i vy do kraje, jenž vás okouzlí nádhernou přírodou a uspokojí všechny vaše sportovní a kulturní požadavky.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.