Euro dovolená

Lyžování v Itálii 2012/2013

Hledáte vhodné lyžařské středisko na zimní sezónu 2012/2013 v Itálii, které je vhodné pro dospělé i pro rodiny s dětmi? Pro milovníky sjezdového lyžování a jiných zimních sportů mám skvělý tip na zprostředkovatele lyžařských, ale i pobytových a poznávacích zájezdů do Itálie i jiných lokalit.

Zprostředkováním lyžařských, pobytových a poznávacích zájezdů do Itálie se zabývá cestovní agentura Válek Tour, zastoupená Mgr. Gabrielou Válkovou s pobočkou v Ostravě. V nabídce této cestovní agentury najdete zajímavé lyžařské zájezdy do lyžařských středisek Arabba-Marmolada, Tre Valli, Val di Sole, Val di Fassa a Livigno, pobytové a poznávací zájezdy do severní Itálie (Benátky, Verona, Janov, Miláno), Kalabrie (Gargano, Bari), jižní Itálie (Řím, Florencie, Vatikán, Pompeje), na termální ostrov Ischia, Sicílii (Neapol, Palermo, Etna) a dalších výjimečných italských destinací.

Lyžařské středisko Arabba-Marmolada Itálie se nachází v centru nádherného údolí Livinallongo, jež je obstoupeno nejkrásnějšími vrcholy Dolomit. Samotná Arabba se nachází na úpatí tzv. Selly – Sella Ronda. Lyžařské středisko Arabba-Marmolada nabízí 62 km lyžařských tratí, které jsou propojeny s dalšími středisky a údolími, s uskupením Sella Ronda (Alta Badia, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa), tj. celkem k dispozici 500 km lyžařských tratí rozdělených na lehké vhodné zéjména pro děti i a začátečníky, středně těžké a těžké pro zkušené lyžaře a snowboardisty. Třešničkou na dortu je přímý výjezd z lyžařského střediska Malga Ciapela na královnu Dolomit – ledovec Marmolada (3.342 m) s 12 km dlouhou sjezdovkou. Tato oblast není vhodná pouze pro páry či skupinky dospělých osob, ale i pro rodiny s dětmi, s kterými můžete lyžování prokládat návštěvami sněhových dětských koutků, restaurací, pizzerií a nejrůznějších obchodů.

Pro bližší info o jednotlivých nabízených lyžařských, pobytových nebo poznávacích zájezdech do Itálie, Dubaje, Slovenska, Maďarska, Španělska, Francie, Německa a České republiky Vám doporučuji navštívit webové stránky Válek Tour.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.