Nechte se rozmazlovat a obskakovat

Máte rádi, když je celá velká rodina pohromadě při různých rodinných oslavách, ale místo hezkých chvilek se staráte o organizaci a občerstvení. Co si takhle vzít někoho na pomoc? Nemyslím házet povinnosti na příbuzné nebo přátele, myslím profesionální pomoc – catering jižní Čechy.

 Na co se můžete těšit?

LUCULLUS J.K. s.r.o. je cateringová společnost, která se zabývá organizací rautů, párty, firemních i soukromých oslav, vernisáží a slavnostních otevření a to již od roku 1997. Tím se stává nejstarší a nejzkušenější cateringovou firmou v jižních Čechách. Součástí služeb je půjčování vybavení pro společenské akce. Catering jižní Čechy Vám poskytne vše, co budete potřebovat pro oslavy a společenské akce v interiérech i exteriérech – malé a velkokapacitní stany, zahradní nábytek, grily, nádobí, sklo, příbory, kuchařské vybavení, barové vybavení, ubrusy, dekorace pro svatby jižní Čechy, výborné jídlo z kvalitních a čerstvých potravin, dobré pití, příjemnou a ochotnou obsluhu. Jestliže chystáte akci ve velkém stylu, určitě oceníte zajištění fotodokumentace, hudební produkce a doprovodného programu. Tato cateringová firma připraví vše potřebné pro maškarní bál, maturitní ples nebo historickou galavečeři.

 Laskominy na Váš stůl

Máte rádi všelijaké zákusky, dorty nebo domácí koláče, ale neumíte péct nebo na to prostě nemáte čas? To není důvod nechat své chuťové buňky strádat! Kromě pořádání velkých akcí Vám cateringová firma nabízí lahodné výtvory z vlastní cukrárny.

 Spokojení zákazníci

O kvalitě a prestižnosti cateringové firmy y LUCULLUS J.K. s.r.o. svědčí i zástup slavných klientů jako je pan prezident Václav Klaus, Dominik Hašek, David Coulthart, cateringové služby dále využívají krajské a městské úřady, banky (UniCreditbank, Komerční banka, Obchodní banka, Reiffeisenbank, Volksbank, Oberbank), firmy (Skanska, Telefonica O2, Strabag, Porsche, Volvo, Peugeot, Eurovia, ČEVAK). Zkušení zaměstnanci této cateringové firmy zajišťovali catering na světové výstavě cestovního ruchu v Londýně, pro české zastoupení a dále zajišťovali různé akce v celé České republice i v Rakousku. Když může tato firma organizovat společenské akce pro prezidenta této země, proč by nemohla mít na starost zajištění Vaší svatby jižní Čechy?

Publikováno: 23. 01. 2014

Kategorie: Cestovatelské tipy

Autor: Katka Urbancová