Cestovatelské tipy

Dopřejte si trochu péče a odpočinku

Celé dny se honíte a stresujete. Povinnosti v práci, povinnosti doma kolem dětí, domácnosti a na sebe a svého partnera či partnerku nemáte vůbec čas? Tak to je nejvyšší čas si říct „STOP“. Povinnosti jsou a stále budou, ale život přeci nemůže být jen o povinnostech a starostech. I workoholici se jednoho dne prostě musí zastavit!

A když se neustále o něco a někoho staráte, měl by se teď někdo postarat taky o Vás! Maximální péče a rozmazlování si můžete dopřát v lázních nebo na wellness pobytech. Aby jste si ušetřili složitého hledání toho pravého místa, využijte služeb průvodce světem lázní a wellness – spatrip.cz. Zde naleznete rozmanitou, ale přitom přehlednou nabídku těch nejkvalitnějších evropských wellness hotelů a lázeňských zařízení. Že máte zájem pouze o jednotlivé procedury? Pak využijte širokou nabídku day spa a zvolte si jednotlivé procedury, které chcete navštívit pouze na jeden den, bez noclehu.

U každého hotelu či lázeňského zařízení najdete užitečné informace o okolí, o hotelových službách a volnočasových aktivitách, o vybavenosti zařízení, možnosti stravování, jazykové vybavenosti personálu atd. Kromě češtiny zde naleznete veškeré informace hned v několika světových jazycích – v angličtině, němčině a polštině.

Wellness je ideální pro zamilované páry, dámské jízdy nebo jako zpestření obchodního jednání nebo služební cesty. A jelikož v průvodci světem lázní a wellness naleznete téměř 150 evropských hotelů a lázní, tak si zaručeně vybere každý. Navíc se můžete inspirovat hodnocením hotelů, které píšou návštěvníci těchto zařízení.

 

Reklama

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

Cestovní agentury

Www

České Casino Online