Cestovatelské tipy

Dopřejte si trochu péče a odpočinku

Celé dny se honíte a stresujete. Povinnosti v práci, povinnosti doma kolem dětí, domácnosti a na sebe a svého partnera či partnerku nemáte vůbec čas? Tak to je nejvyšší čas si říct „STOP“. Povinnosti jsou a stále budou, ale život přeci nemůže být jen o povinnostech a starostech. I workoholici se jednoho dne prostě musí zastavit!

A když se neustále o něco a někoho staráte, měl by se teď někdo postarat taky o Vás! Maximální péče a rozmazlování si můžete dopřát v lázních nebo na wellness pobytech. Aby jste si ušetřili složitého hledání toho pravého místa, využijte služeb průvodce světem lázní a wellness – spatrip.cz. Zde naleznete rozmanitou, ale přitom přehlednou nabídku těch nejkvalitnějších evropských wellness hotelů a lázeňských zařízení. Že máte zájem pouze o jednotlivé procedury? Pak využijte širokou nabídku day spa a zvolte si jednotlivé procedury, které chcete navštívit pouze na jeden den, bez noclehu.

U každého hotelu či lázeňského zařízení najdete užitečné informace o okolí, o hotelových službách a volnočasových aktivitách, o vybavenosti zařízení, možnosti stravování, jazykové vybavenosti personálu atd. Kromě češtiny zde naleznete veškeré informace hned v několika světových jazycích – v angličtině, němčině a polštině.

Wellness je ideální pro zamilované páry, dámské jízdy nebo jako zpestření obchodního jednání nebo služební cesty. A jelikož v průvodci světem lázní a wellness naleznete téměř 150 evropských hotelů a lázní, tak si zaručeně vybere každý. Navíc se můžete inspirovat hodnocením hotelů, které píšou návštěvníci těchto zařízení.

 

Cestovní agentury

Www

České Casino Online

Kde najdete TOP ubytování v ČR i na Slovensku?

Náš magazín pro cestovatele Vám doporučuje katalog ubytování MegaUbytko.cz. Najdete zde luxusní hotely, rodinné penziony, apartmány i chaty a chalupy v celé České republice i na Slovensku. Rezervujte si komfortní a levné ubytování dle Vašich představ rychle a jednoduše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje.